Ürünler ile ilgili sorular

E-ticaret sistemimiz fiyatlandırmayı en sık kullanılan, belirli ölçüler aralığında yapmaktadır. Farklı ölçüler için fiyat verebilmemiz için Tabela Hesapla sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uyarı levhalarını foreks (dekota) olarak hazırlamaktayız. İç mekanda en az 5 yıl, dış mekan şartlarında ise en az 2 yıl dayanabilmektedir.

Yan menüden konularına göre levhalar kategorisi altında inşaat ile ilgili levhalara tıkladığınızda inşaat – sanayi ortamında kullanılan tüm uyarı levhalarını görebilirsiniz. Konularına göre uyarı levhalarını, levhalara en fazla ihtiyacı olan sektörlere göre filtrelemiş bulunmaktayız.

Sitemize üye olarak yapacağınız alışverişlerde indirimli alışveriş yapma imkanının yanında, zaman içinde değişiklikler gösteren farklı kampanyalarımızdan da yararlanabilmektesiniz.

Aradığınız levhanın yasaklayıcı mı, emredici mi olduğunu bilmiyorsanız, arama kutucuğuna levhanın içinde geçen bir kelimeyi yazarak bulabilirsiniz. Örneğin “sigara içmek yasaktır” uyarı levhasını bulmak için arama kutucuğuna sigara yazmanız yeterli olacaktır. Böylece içinde sigara kelimesi geçen tüm ilgili levhaları da bir arada görme fırsatını bulabilirsiniz.

Sitemiz ile ilgili sorular

Web sitemizde 256 bit SSL katmanı çalışmaktadır.  Türkçe açılımı “Güvenli Giriş Katmanı” olan bu algoritma ile alışveriş esnasında bilgileriniz şifrelenmekte ve güvenli bir şekilde banka tarafına iletilmektedir. Girdiğiniz bilgilerin kanunen kaydının tutulması yasaktır. Şirketimiz müşteri bilgi güvenliği için en üst koruma yöntemlerini kullanmakta ve bu konuda yatırımlarına devam etmektedir.

Sitemize üye olarak yapacağınız alışverişlerde indirimli alışveriş yapma imkanının yanında, zaman içinde değişiklikler gösteren farklı kampanyalarımızdan da yararlanabilmektesiniz.

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Hemen ödeme sistemi ve banka havalesi ile alışveriş imkanı vardır.

Teslimat ile alakalı tüm bilgiler için Teslimat Bilgileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İade ile alakalı tüm bilgiler için İade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.